3 OUROS, 4 PRATAS E 11 BRONCES NO CESA 2020
Moi bos resultados das seleccións Galegas escolares e cadetes de Loitas Olímpicas, nos pasados CESA de Loita, celebraodos en Gijón (Asturias), durante o 6 e 7 de Marzo.
Galicia acadou un total de 3 Ouros, 4 Pratas e 11 Bronces, con un salientable éxito colectivo.
Os resultados obtidos foron:
Resultado | Apellidos, nombre | Federación | Club | Deportes | Categorias | Pesos |
1ª | Iglesias Campos, Nerea | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA AYUDE | Lucha Femenina | Cadetes-2019 | 73 |
1º | Caparros Dieguez, Gonzalo | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA ATILA | Lucha Grecorromana | Escolares-2019 | 62 |
1º | Silva Lage, Alex | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA KELTOI | Lucha Grecorromana | Escolares-2019 | 75 |
2º | Ayude Pallas, Nahum | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA AYUDE | Lucha Grecorromana | Cadetes-2019 | 71 |
2º | Grediaga Seara, Carlos | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA ATILA | Lucha Grecorromana | Cadetes-2019 | 92 |
2º | Iemma, Alessandro | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA CIUDAD DE VIGO | Lucha Libre Masculina | Cadetes-2019 | 48 |
2º | Bello Alvarez, Moises | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA SAN IGNACIO | Lucha Libre Masculina | Escolares-2019 | 75 |
3ª | Osco Abreu, Aimara | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA CIUDAD DE VIGO | Lucha Femenina | Cadetes-2019 | 57 |
3º | Silva Lage, Alex | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA KELTOI | Lucha Grecorromana | Cadetes-2019 | 80 |
3º | Bello Alvarez, Saul | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA SAN IGNACIO | Lucha Libre Masculina | Cadetes-2019 | 65 |
3º | Fojaco Fernandez, Jesus Andres | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA SABARIS | Lucha Libre Masculina | Cadetes-2019 | 92 |
3º | Garcia Garcia, Sergio | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA EL CASTRO | Lucha Libre Masculina | Cadetes-2019 | 80 |
3º | Leivas Lopez, Anton | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA LUGO | Lucha Libre Masculina | Cadetes-2019 | 55 |
3º | Alvarez Posada, Xacobe | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA SAN IGNACIO | Lucha Grecorromana | Escolares-2019 | 68 |
3º | Borrajo Alonso, Rafael | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA ATILA | Lucha Grecorromana | Escolares-2019 | 57 |
3º | Grediaga Seara, Carlos | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA ATILA | Lucha Grecorromana | Escolares-2019 | 85 |
3º | Vazquez Coelho, José | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA KELTOI | Lucha Grecorromana | Escolares-2019 | 52 |
3º | Santiso Penas, Manuel | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA KELTOI | Lucha Libre Masculina | Escolares-2019 | 41 |
4ª | Jimenez Garrido, Naiara | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA KUZUSHI | Lucha Femenina | Escolares-2019 | 46 |
4º | Alvarez Posada, Xacobe | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA SAN IGNACIO | Lucha Grecorromana | Cadetes-2019 | 71 |
4º | Caparros Dieguez, Gonzalo | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA ATILA | Lucha Grecorromana | Cadetes-2019 | 65 |
4º | Fernandez Lopez, Ares | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA SAN IGNACIO | Lucha Libre Masculina | Escolares-2019 | 85 |
5ª | Bravo Gonzalez, Raquel | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA ATILA | Lucha Femenina | Cadetes-2019 | 46 |
5ª | Fernandez Prado, Jennifer | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA CIUDAD DE VIGO | Lucha Femenina | Escolares-2019 | 42 |
5ª | Garcia Alonso, Carmen | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA SAN IGNACIO | Lucha Femenina | Escolares-2019 | 50 |
5º | Gonzalez Rodriguez, Manuel | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA SAN IGNACIO | Lucha Libre Masculina | Cadetes-2019 | 55 |
6ª | Leon Vaz, Lucia | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA SAN IGNACIO | Lucha Femenina | Cadetes-2019 | 69 |
6ª | Leon Vaz, Lucia | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA SAN IGNACIO | Lucha Femenina | Escolares-2019 | 70 |
6º | Santervas Beiro, Hugo | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA SAN IGNACIO | Lucha Libre Masculina | Cadetes-2019 | 80 |
8º | Cabreira Gonzalez, Lois | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA SABARIS | Lucha Grecorromana | Escolares-2019 | 62 |
8º | Fernandez Mato, Unai | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA SAN IGNACIO | Lucha Libre Masculina | Escolares-2019 | 62 |
8º | Lomba Luis, Anxo Xoaquin | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA SABARIS | Lucha Libre Masculina | Escolares-2019 | 38 |
9º | Fouzi, Yassine | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA KELTOI | Lucha Grecorromana | Cadetes-2019 | 65 |
9º | Lesta Pereira, Raul | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA PONTEVEDRA | Lucha Libre Masculina | Cadetes-2019 | 71 |
10º | Cabreira Gonzalez, Lois | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA SABARIS | Lucha Grecorromana | Cadetes-2019 | 60 |
10º | Palacios Gonzalez, Miguel | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA STELLAE | Lucha Libre Masculina | Escolares-2019 | 52 |
10º | Troncoso Mariño, Mateo | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA SAN IGNACIO | Lucha Libre Masculina | Escolares-2019 | 57 |
11º | Martinez Ferreira, Breixo | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA SABARIS | Lucha Libre Masculina | Cadetes-2019 | 60 |
11º | Piñeiro Pereira, André | Federación Gallega | CLUB DE LUCHA PONTEVEDRA | Lucha Libre Masculina | Escolares-2019 | 48 |
6º | 63 puntos | Federación Gallega | Escolar libre Olímpica | |||
3º | 110 puntos | Federación Gallega | Escolar Grecorromana | |||
7º | 41 puntos | Federación Gallega | Escolar Femenina | |||
3º | 84 Puntos | Federación Gallega | Cadete Libre Olímpica | |||
4º | 67 Puntos | Federación Gallega | Cadete Grecorromana | |||
3º | 59 Puntos | Federación Gallega | Cadete Femenina | |||
ESCOLAR LIBRE | ESCOLAR GRECO | ESCOLAR FEMENINA | ||||
8º | SAN IGNACIO | 4º | ATILA | 13º | SAN IGNACIO | |
18º | KELTOI | 8º | KELTOI | 15º | KUZUSHI | |
23º | SABARIS | 11º | SAN IGNACIO | 16º | CIUDAD DE VIGO | |
25º | STELLAE | 13º | SABARIS | |||
26º | PONTEWVEDRA | |||||
CADETE LIBRE | CADETE GRECO | CADETE FEMENINA | ||||
7º | SAN IGNACIO | 5º | ATILA | 7º | AYUDE | |
18º | CIUDAD DE VIGO | 8º | AYUDE | 10º | CIUDAD DE VIGO | |
20 | LUGO | 9º | KELTOI | 14º | ATILA | |
20º | EL CASTRO | 11º | SAN IGNACIO | 15º | SAN IGNACIO | |
21º | SABARIS | 14º | SABARIS | |||
24º | PONTEVEDRA | |||||
Sen comentarios